Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
/nginx/o/2010/03/24/336943t1h85d5.jpg)
Kolmapäeva keskpäeval Pärnus Uuel tänaval katuselt langenud jääkamakaga pähe saanud eakas naisterahvas viibib endiselt väga raskes seisundis Põhja-Eesti regionaalhaiglas.
Pärnu haigla anestesioloogia-, operatiiv- ja intensiivravi teenistuse juhataja Raido Paasma andmetel sai 1932. aastal sündinud naine eluohtliku pea- ja seljaaju trauma.
“Ta on intensiivravis, teda jälgitakse, monitooritakse ja tehakse kõik vajalik selle jaoks, et tema elu päästa,” andis Põhja-Eesti regionaalhaigla kommunikatsiooniteenistuse juhataja Inga Lill teada.