/nginx/o/2008/12/16/106021t1h5c98.jpg)
Politsei- ja piirivalveameti Pärnu kordoni toimkond tabas eile õhtul Riia-Tallinna liinibussist tagaotsitava Läti kodaniku.
Eile kella 17.25 ajal kontrollis Pärnu kordoni toimkond Tallinna–Pärnu–Ikla maantee 163. kilomeetril Riia–Tallinna liinibussi, milles viibinud Läti Vabariigi kodanikul ei olnud esitada kehtivat reisidokumenti. Mehe andmete kontrollimisel selgus, et ta on Lõuna prefektuuri poolt tagaotsitav, teatas politsei- ja piirivalveameti Lääne prefektuuri pressiesindaja.
Pressiesindaja sõnutsi äratas kahtlust, et mehel polnud piirivalvuritele esitada reisidokumente. Andmete kontrollimisel selgus, et mees on Eestis tagaotsitav.
Lõuna prefektuuri pressiesindaja ei soovinud täpsustada, miks oli lätlane Eestis tagaotsitavaks kuulutatud.
Piirivalvurid pidasid tagaotsitava kinni.