Sisukord
Uudised
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kortermaja elanikke häirib spordiklubi müra

2 min lugemist
Kolmandal korrusel asuva spordiklubi müra häirib eelkõige rühmatreeningute ruumi kohal elavaid inimesi. FOTO: Mailiis Ollino

Terviseameti Lääne talituse poole on pöördunud Pärnu Aida 5 elanikud, keda häirib kaheksakorruselise äri- ja eluhoone kolmandal korrusel tegutseva spordiklubi MyFitness müra. Muret on elanikud kurtnud korteriühistule ja klubile, kuid lahendust ei ole siiani leitud.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Terviseameti Lääne regionaalosakonna vaneminspektori Kristel Kallaste sõnutsi teeb asja keeruliseks see, et olmemürale pole seadustega täpseid norme kehtestatud.

Kallaste väitel oleks olukorraga arvestama pidanud juba ehitusprojektide koostamisel ja müratekitava ettevõtte paigutamisel hoonesse. “Kui planeeritakse äri- ja eluhoonet, tuleks hoonele ehitus- ja kasutusluba andes väga täpselt paika panna, milliseks otstarbeks äriruumide osa sobib,” selgitas Kallaste ja lisas, et lubade menetlemise protsessis saanuks probleeme ennetada ja müraga arvestada.

21.02.2020 23.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto