N, 8.06.2023

Galerii: Keskerakond tõi kandidaadid püünele

Facebook Twitter
Comments 1
Keskerakonna esimees, peaminister Jüri Ratas kutsus täna pärnakaid Port Artur 2 aatriumi tutvuma Keskerakonna riigikogukandidaatidega Pärnumaalt. Kuna kellaaeg oli väga varane, oli võimalik kohale tulla vaid pensionäridel ja päevavarastel, tõsi, viimaseid võis ühe käe sõrmedel kokku lugeda. Vanemas eas inimesi oli see-eest kümnete kaupa.
Keskerakonna esimees, peaminister Jüri Ratas kutsus täna pärnakaid Port Artur 2 aatriumi tutvuma Keskerakonna riigikogukandidaatidega Pärnumaalt. Kuna kellaaeg oli väga varane, oli võimalik kohale tulla vaid pensionäridel ja päevavarastel, tõsi, viimaseid võis ühe käe sõrmedel kokku lugeda. Vanemas eas inimesi oli see-eest kümnete kaupa. Foto: Urmas Luik

Keskerakonna esimees, peaminister Jüri Ratas kutsus täna pärnakaid Port Artur 2 aatriumi tutvuma Keskerakonna riigikogukandidaatidega Pärnumaalt.

Kuna kellaaeg oli väga varane, oli võimalik kohale tulla vaid pensionäridel ja päevavarastel, tõsi, viimaseid võis ühe käe sõrmedel kokku lugeda. Vanemas eas inimesi oli see-eest kümnete kaupa. Rahvas haaras ahnelt partei häälekandja Kesknädala viimast numbrit, kandidaate tutvustavaid voldikuid, Kadri Simsoni nimelisi pastakaid ja piparkooke.

Facebook Twitter
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles