Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Pärnu otsib tühistatud Weekendile ja Augustiunetusele asendust
Kaks uut üritust toimuvad kindlalt, kolme üle läbirääkimised käivad

Allakäinud Weekend Festivali Pärnus enam ei tule. Mõne siia samuti palju rahvast meelitada võiva ürituse korraldaja on linnavalitsuses maad kuulanud, aga kas ja millal mõni suurüritus siin toimub, pole veel teada. FOTO: Mailiis Ollino

Pärnu abilinnapea Rainer Aavik ei vasta otsesõnu, kuivõrd kannab linn kahju, kuna tänavu augustis jääb ära kaks populaarset üritust: Weekend ja Augustiunetus. Ent Aavik ei nõustu nendega, kes kahtlesid, kas Pärnu ettevõtted Weekendi pealt kasu lõikasid.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Weekendi ja Augustiunetust ei tule, ent linn on alustanud läbirääkimisi mitme uue ürituse korraldajatega. 26.–27. juulil toimub Rannapargis naudingufestival Tunne. Lavale astuvad muusikud, tantsijad, luuletajad ja mõne muu kunstiliigi viljelejad.

Täpne ajakava ei ole Aaviku andmeil veel paigas, aga töö programmiga käib. “Oma esinemise on kinnitanud Tartu bänd Von Dorpat, Läti superstaar Rihards Berzins, Kadri Voorand ja Mihkel Mälgand. Samuti Pärnu ansamblid ja tantsukoolid. Festival hõlmab ka lastehommikut oma programmiga ja toitlustajaid,” nimetas abilinnapea.

12.–13. juulil on plaanis tänavaartistide festival Walk, mis toimub peaasjalikult Pärnu kesklinnas Rüütli ja Pühavaimu tänaval, Jakobsoni ja Lastepargis. Kahe festivalipäeva sisse on mahutatud muusikud, tantsijad, kunstnikud, näitlejad, žongleerijad, elavskulptuurid. Vabaõhuüritusele pääseb piletita.

Tagasi üles
Back