Buss number 40 leidis koha nüüdisfolklooris

Instagrami lehekülg on mõne kuuga kogunud ligemale 2000 jälgijat. “Selle lehe meemid on sama logisevad kui buss nr 40,” on autor lehe kirjelduses öelnud.

FOTO: Mailiis Ollino

Ülevaatustelt vigadega läbi saanud, kärsahaisu levitavad, pidurdades sureva elevandi häält tegevad ja nähtamatute seljatugedega bussid. Juhid, kes tahavad jälle röövida bussitäit inimesi ja pööravad valest kohast ära. Sõitjad, kes jooksevad peaaegu plahvatavast ühistranspordivahendist eemale.

Need on (ehk natuke liialdatud) näited kogemustest, mis on hakanud levima sotsiaalmeediaplatvormis Instagram bussi number 40 auks loodud kontol, kus on avaldatud juba kümneid pilkavaid meeme ehk humoorikaid tekstipilte.

Võib öelda, et AS Atko Bussiliinide buss number 40, mis sõidab Sindi, Pärnu ja Sauga vahet, on rahvasuus jõudnud legendi staatusesse. See ei jäta kedagi külmaks.

Selle liini busside hilinemisest, ilmumata jäämisest, riketest ja külmakraadide tõttu segamini paisatud graafikust on Pärnu Postimees üksnes sel aastal kirjutanud mitu artiklit.

Tagasi üles