Sisukord
Uudised
Postimees

Sarikelm lõi tuttaval hambad välja

3 min lugemist
Ehkki Sten Kõvatoomas on spetsialiseerunud kelmustele, on ta sedapuhku kohtus vägivallatsemise eest. FOTO: Mailiis Ollino

Mullu aasta esimestel päevadel kutsus sarikelmikuulsusega Pärnu mees Sugari ööklubisse oma sünnipäevapeole Belgias Antwerpenis elava Mattivi. Tegemist on noore elektroonilist tantsumuusikat viljeleva muusikaprodutsendiga, kelle kodanikunimi on Matthias Vermeiren.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kui Mattiv Pärnusse saabus, ei olnud võõrustajat teda kohapeal tervitamas. Kui korraldaja lõpuks peole jõudis, oli ta artisti ja nii mõne teisegi tunnistaja sõnutsi väga purjus. Belgiast kohale tulnud esineja tervitamise asemel läks mees hoopis kaklema. Kõik toimus muusiku silme all.

Kõigepealt virutas kiskleja ohvrile rusikaga näkku. Kannatanu haaras lööja rahustamiseks tema õlgadest. Peksja mahajahtumise asemel tabas ohvrit aga veel üks rusikalöök, misjärel ta läks terrassile. Kakleja järgnes talle ja jätkas sealt, kus pooleli jäi. Pärast lõuga tabanud viimast rusikahoopi tundis kannatanu, kuidas hammas suust kukkus.

19.03.2019 21.03.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto