Lasteaedades algab peagi suvepuhkus

Aruvälja lasteaed.

FOTO: Mailiis Ollino

Pärnu linna lasteaedades algab peagi suvine kollektiivpuhkuste periood, linnavalitsus kinnitas sel nädalal lasteaedade ajutise sulgemise ajad.

Suur osa linna ja tema osavaldade lasteaedu on suvel puhkuste tõttu kuu aega suletud, kolm kuud on kinni Pärnu lasteaed Trall, kus algab remont. Kollektiivpuhkust ei ole Kastani ega Kellukese lasteaias.

Mõistagi ei sule lasteaiad uksi korraga, vaid järgemööda. Kollektiivpuhkust kavandades on arvestatud sellega, et lapsevanem, kel pole võimalik last koju jätta, saaks ta viia mõnda teise lasteaeda.

3. juunist 31. augustini on remonditööde tõttu suletud Trall. Remont tehakse tänavu veel Tammsaare lasteaias, kuid seal on lasteaed kinni ainult 1.–31. juulini.

Liblika, Päikesejänku ja Pöialpoisi lasteaias algab kollektiivpuhkus 17. juunil. Pöialpoiss on suletud 16., Liblika lasteaed 17. ja Päikesejänku 19. juulini. Audru lasteaia Vikerkaare majas kestab suvepuhkus 25. juunist 18. juulini.

1.–31. juulini kestab kollektiivpuhkus Pärnu Kesklinna, Raeküla, Männipargi, Tammsaare ja Ülejõe lasteaias ning Jõõpre, Aruvälja, Lavassaare, Lindi, Paikuse, Seljametsa ja Tõstamaa lasteaias.

12. juulist 11. augustini on suletud Audru lasteaia Männituka maja, 17. juulist 15. augustini Pärnu Mai ja 17. juulist 19. augustini Kadri lasteaed.

Viimasena puhkab Pillerpalli pere, lasteaed on kinni 22. juulist 21. augustini.

Tagasi üles