Pildid: Tänavavalgustuse maha murdnud juht põgenes sündmuskohalt 

Täna öösel sõideti Riia maanteel otsa tänavavalgustuspostile. Joobes juht põgenes sündmuskohalt ja politsei tabas ta lähedal asuvalt tänavalt.

Häirekeskus sai varastel hommikutundidel kella 1.50 paiku teate juhtumist, kus Riia maantee ja Liivi tee ristil sõitis auto vastu tänavavalgustusposti. Pärnu ühel peatänaval kaose tekitanud juht lahkus sündmuskohalt.

Esialgseil andmeil sõitis vastu tänavalgustusposti mööda Riia maanteed suunaga Riia poole liikunud sõiduauto Mazda, mile roolis oli 23aastane noormees. Tänavavalgustuspost kukkus õnnetuse tagajärjel sõiduteele. Sõiduki roolis olnud mees lahkus pärast õnnetust sündmuskohalt.

Politsei leidis mehe Järva tänavalt ja tuvastas tal alkoholijoobe. Korravalvurid pidasid mehe õnnetuses kahtlustatavana kinni ja juhtumi täpsemate asjaolude väljaselgitamiseks alustati kriminaalmenetlust.

“Tuletan meelde, et alkoholi tarvitamine ja autorooli istumine ei tohi käia käsikäes. Sõidukijuht peab enne rooli taha istumist oma kainuses veenduma. Sellega säästame nii enese kui ka teiste liiklejate elu ja vara,” manitses Lääne prefektuuri nooremuurija Anne Ennok napsise peaga rooli istujaid.

Hommikul kella 9 paiku oli tänavavalgustuspost maantee kõrval haljasalal ning Riia maanteel vedeles autojuppe, tänavavalgustuslambi kuppel ja murdunud liiklusmärk.

Tagasi üles