Galerii: siseturvalisuse mängus lendas mees õhku

Külade siseturvalisuse mäng Pärnumaal Jõesuus 24.august 2019 FOTO: Urmas Luik

Pärnumaa Kodukandi ja Pärnu politsei koostööna toimub täna Jõesuus küladevaheline turvalisuse mäng, mille võitjavõistkond ehk järgmise samalaadse ülemaakondliku ürituse korraldaja selgub õhtul, kui ülesannete täitmise punktid on kokku võetud.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Punase Risti kontrollpunktis pidid viieliikmelised võistkonnad hakkama saama olukorraga, kus isa on katuselt alla kukkunud ja vigastanud mõlemat hüppeliigest, tütar on juhtunust šokis ning paanikas ema ajab ebaadekvaatset juttu.

Võistluspinge keris üles Taali vabatahtlike päästjate, häirekeskuse, Eesti Naabrivalve, maanteeameti, vetelpääste, raudteeohutuse kontrollpunktis praktilisi ja teoreetilisi ülesandeid lahendades. Politsei oli oma kontrollpunkti üles seadnud teisele poole rippsilda, mis ühendab Jõesuud Muraka külaga. Võistlejate ülesanne oli mitmekümne passi hulgast välja sortida nende riikide kodanike omad, kes võivad Eesti Vabariiki siseneda viisavabalt. Peamurdmisülesandeks oli aga luuletus, mis on trükitud turvaelemendina ID-kaardi sisse.

Tagasi üles
Back