Liiklus linna tuiksoonel saab nädalaks tugevasti häiritud

Pärnu Postimees
Copy
Sisejulgeolekumaja ehituse tõttu suletakse teisipäeval, 8. oktoobril Pärnus Tammsaare puiestee ristmiku juures Riia maantee linnast välja viiv sõidusuund, mistõttu on liiklus tööde piirkonnas töönädala lõpuni häiritud.
Sisejulgeolekumaja ehituse tõttu suletakse teisipäeval, 8. oktoobril Pärnus Tammsaare puiestee ristmiku juures Riia maantee linnast välja viiv sõidusuund, mistõttu on liiklus tööde piirkonnas töönädala lõpuni häiritud. Foto: Lilli Tölp

Sisejulgeolekumaja ehituse tõttu suletakse teisipäeval, 8. oktoobril Pärnus Tammsaare puiestee ristmiku juures Riia maantee linnast välja viiv sõidusuund.

Kaevetööd algavad Riia maanteelt ja jätkuvad Tammsaare puiesteel. 8.–11. oktoobrini on häiritud liiklus Riia maantee ja Tammsaare puiestee ristmikul, kus kasutusele võetakse ajutised liikluskorraldusvahendid.

„Riia maanteel on liiklus tugevasti häiritud. Ristmikul saab üldjuhul igas suunas liikuda, kuid tõenäoliselt on vahepeal ka olukord, kus muud sõidukid peale busside Tammsaarest Riia maanteele välja ei saa. Siis on liiklus Tammsaare puiestee, Mai ja Papiniidu tänava ning Riia maantee kaudu ümber suunatud,“ rääkis Pärnu linnavalitsuse liiklusspetsialist Toomas Tammela.

Pärast 11. oktoobrit jätkuvad kaevetööd Tammsaare puiesteel Riia maantee ja Kooli tänava vahelisel lõigul. Osa sõiduradu on tõttu suletud, kuid sõidukid saavad seda tänavalõiku kasutada ja bussiliiklus jääb endiseks. Jalgsi käiminegi on kaevetööde tõttu häiritud.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles