Uulu põhikool tähistab juubelit

Kati Saagim
Copy
Uulu Põhikooli juubelit tähistatakse suure vilistlastepeoga, kuhu on oodata ligikaudu 150 osalejat. 
Uulu Põhikooli juubelit tähistatakse suure vilistlastepeoga, kuhu on oodata ligikaudu 150 osalejat. Foto: Mailiis Ollino

Uulu kool tähistab 50 aasta juubelit ja selle puhul toimub homme, 26. oktoobril vilistlaste kokkutulek, kuhu on oodatud kõik praegused ja kunagised töötajad ja koostööpartnerid.

Kooli direktori Egle Rumbergi sõnade kohaselt ei ole järjepidevaid vilistlaste kokkutulekuid korraldatud, aga arvestatakse umbes 150 osalejaga. “Loodame, et selle aasta sünnipäeva tähistamisega saab alguse traditsioon ja koolipere kohtub iga viie aasta järel,” lausus Rumberg. “Soovime, et ühisüritus looks kogukonnas rohkem ühtsusvaimu, sest oleme kogukonnakeskne kool. Soovime, et tekiks suurem side vilistlaste, endiste töötajate ja nüüdse koolipere vahel.”

Huvilistel avaneb haridustemplis võimalus tutvuda kooli ajalugu ja tänapäeva käsitleva näitusega. Kooli direktor teeb haridusasutuses ringkäigu.

Uulu kultuuri- ja spordikeskuses toimub pidulik vastuvõtt, millele järgneb kontsertaktus. Kohapeal saab teha grupipilte.

Õhtut juhib Andris Avamere, muusika eest vastutavad Margit Täli bänd ning DJ Aron Kivilo.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles