Sisukord
Uudised
Postimees

Töötukassa tunnustas maakonna parimat tööandjat

1 min lugemist
PlasmaPro OÜ juhatuse liikmele Tiit Talvarule (vasakul) andis tunnustuse üle töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel. FOTO: Töötukassa

Eesti töötukassa tunnustas Tallinnas tänuüritusel Pärnumaa aasta tööandja tiitliga kõrgel tasemel metallilõikust pakkuvat ettevõtet PlasmaPro OÜ.

Tunnustuse andis PlasmaPro juhatuse liikmele Tiit Talvarule üle töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel.

PlasmaPro on lehtmetalli laser-, plasma-, gaasi- ja ümartorude lõikust pakkuv ettevõte, mis eelmisel aastal laienes, seepärast otsiti häid töötajaid. “Ettevõtte eesmärk on teha kõik, et inimesed, kes tööd teha soovivad, seda ka saaksid,” märkis töötukassa tunnustuse esildises.

“Muidugi on meil tunnustuse üle hea meel,“ lausus Talvaru.

2018. aastal valmis PlasmaProl Pärnu tehase kõrval tootmisüksus Paikusel ja soetati täisautomaatne laserlõikusmasin. Mullu lisandus tootmisse automaatne lihvimis- ja kraasieemalduspink. “Kui on olemas uued seadmed, tuleb mõistagi inimesigi juurde,” märkis ta.

Talvaru jutu järgi ei tule äriedu kergelt. “Käive küll tõuseb, aga higi ja vaevaga. Eks müügitöö ole ikka äärmiselt tähtis,” tõdes ta.

Firma kliendid on peamiselt auto-, metsandus- kui ehitussektorist.

Krediidinfo andmetel töötas PlasmaPros 2016. aastal kolm töötajat, 2018. aastaks oli neid kaheksa ja mullu 31. detsembri seisuga 16.

Ettevõttel on kaks tootmisüksust. Pärnus Plaadi 1 tootmishoones tehakse plasma-, gaasi- ja laserlõikust ja vajadusel painutustöid, Paikusel Staadioni 2s on põhirõhk laserlõikusel.

Seotud lood
14.02.2020 17.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto