Sisukord
Uudised
Paberleht

Isamaa pakub politseikoolile poliitilist tuge

2 min lugemist
Kuigi ­väikest viisi tegeldakse politseikooli maa peal potipõllundusegagi, on suurem osa endistest aiamaalappidest muutunud tühermaaks. FOTO: Mailiis Ollino

Pärnu Isamaa fraktsioon esitas linnavolikogu istungil pöördumise, milles avaldatakse kartust, et kui sisekaitseakadeemia politsei- ja piirivalvekolledži õppeüksuse taristu arendamist Paikusel takistatakse, tehakse seda akadeemia Väike-Maarja õppekeskuses ja kool viiakse sinna üle. Seetõttu tuleks politseikooli laiendamist Paikusel toetada.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

“Investeeringuteks nähti ette ligi kolm miljonit eurot ehitustööde ettevalmistamiseks, õppesõiduraja väljaehitamiseks, lasketiiru ja taktikamaja püstitamiseks, lisaks muud vajalikud rajatised,” öeldakse pöördumises. “Era­konna Isamaa Pärnu piirkond ei nõustu politseikooli likvideerimisega Pärnumaalt.”

Samal ajal on sisekaitseakadeemia koostanud Paikuse õppesõiduväljaku avardamiseks planeeringu ja Pärnu linnavõim on väljastanud autodroomi laiendamiseks ehitusloa. Seda hoolimata ligikaudu 400 inimese protestiallkirjast: nad pelgavad laiendatud autodroomilt kodudesse kostvat müra.

18.09.2020 22.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto