![Tagaotsitav Helari võib kanda tumedaid riideid.](http://f12.pmo.ee/72dD_k3MATGYFCbAHGSSDfiIB_w=/1442x0/filters:focal(65x96:80x111):format(webp)/nginx/o/2022/12/15/15025607t1hfe1b.jpg)
Politsei palub kaasabi selgitamaks 24aastase Helari asukohta, keda kahtlustatakse raske isikuvastase kuriteo toimepanemises.
Politsei palub kaasabi selgitamaks 24aastase Helari asukohta, keda kahtlustatakse raske isikuvastase kuriteo toimepanemises.
Politsei sai eile kella 22 paiku teate, et Suure-Jaanis on elukaaslane löönud noaga korduvalt 23aastast naist, kel õnnestus ülirasketest vigastustest hoolimata minna naabrite juurde ja abi kutsuda. Mees põgenes ning korrakaitsjad pole teda seni tabanud.
Helarit nähti viimati eile õhtul 21.30 ajal Suure-Jaanist Vändra poole liikumas. Ta võib olla vigastatud ja kanda tumedaid riideid.
Kui kellelgi on infot mehe asukoha kohta või on näinud teda pärast eilset õhtut kuskil liikumas, palub politsei sellest kohe teada anda uurijale numbril 5330 7158 või helistada 112.
Politsei paneb südamele, et tagaotsitavat nähes ei maksa temaga kontakti astuda.