P, 4.06.2023

Sotsiaalvaldkonna aasta noor leidis oma kutsumuse vanaema utsitusel

Kati Saagim
, vastutav veebilehe toimetaja
Facebook Twitter
Comments
Teiste seas pälvis tunnustuse Pärnust pärit Tuuli-Mai Tomingas (keskel), kes pärjati sotsiaalvaldkonna aasta noore tiitliga.
Teiste seas pälvis tunnustuse Pärnust pärit Tuuli-Mai Tomingas (keskel), kes pärjati sotsiaalvaldkonna aasta noore tiitliga. Foto: Marko Saarm

Eesti sotsiaaltöö assotsiatsioon (ESTA) tunnustas ülemaailmsel sotsiaaltöötajate päeval Viljandi pärimusmuusika aidas läinud aasta parimaid sotsiaalvaldkonna töötajaid ja valdkonda panustajaid.

Parimatele jagati kiitust 13 kategoorias. Teiste seas pälvis tunnustuse Pärnust pärit Tuuli-Mai Tomingas, kes pärjati sotsiaalvaldkonna aasta noore tiitliga. Tomingas töötab Pärnu sotsiaalkeskuse Paikuse päevakeskuses juhina.

Tominga kandidatuuri esitaja tõi välja, et ta on suutnud oma tööga leida tee kõigi sihtgruppideni ja pannud päevakeskuse toimima just sellisena, nagu üks maapiirkonna sotsiaalkeskus peab töötama.

“Tunnustamine ja see, et keegi mind on märganud, on äärmiselt soe ja toetav tunne,” märkis Tomingas. “Olen nii tänulik töökollektiivile, et nad olemas on.”

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles