Skeem Laia tänava algus suletakse toidutänava tõttu liikluseks

Pärnu Postimees
Copy
Suur Pärnu toidutänav toimub Vee 2 ja kontserdimaja esisel Laia tänava lõigul ning sellest jõe poole jääval haljasalal.
Suur Pärnu toidutänav toimub Vee 2 ja kontserdimaja esisel Laia tänava lõigul ning sellest jõe poole jääval haljasalal. Foto: Jüri Looring

Laupäeval Pärnu kesklinnas toimuva suure Pärnu toidutänava tõttu suletakse Lai tänav alates Vee tänavast kuni Pärnu Keskuse parkla sissesõiduteeni reede õhtul kella kuuest kuni pühapäeva hommikul kella kuueni liikluseks, ümbersõit on korraldatud Pika tänava kaudu.

Suur Pärnu toidutänav toimub Vee 2 ja kontserdimaja esisel Laia tänava lõigul ning sellest jõe poole jääval haljasalal 12–22.

Ajal, mil Laia tänava algus on suletud, ei saa Vee tänavalt Laiale tänavale sõita. Erandina lubatakse läbi kohalikud elanikud ning kontserdimaja ja muuseumi töötajad. Port Artur 2 poolt tulles saab Ringi tänavast edasi sõita kuni 150 meetrit Pärnu Keskuse parkla esimese sissesõiduteeni, Pärnu Keskuse ja kontserdimaja vaheline tee jääb juba suletavasse alasse. Laia tänava garaažiomanikud lubatakse garaažide juurde.


Neil, kes tahavad autoga minna Pärnu Keskuse või Port Artur 2 juurde, on võimalik sõita Ringi ja Aia tänava kaudu. Kes tahab Kesklinna sillale sõita, saab kasutada Pikka tänavat.

Tagasi üles