P, 3.12.2023

Talgujuhid lähtuvad avatud ruumi põhimõttest

Silvia Paluoja
, reporter
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Mõttetalgute Pärnumaa koordinaator.
Mõttetalgute Pärnumaa koordinaator. Foto: Henn Soodla

Vanasõna ütleb, et mitu pead on ikka mitu pead. Kas see “Teeme ära! Minu Eesti” 1. mai mõttetalgute puhul paika peab, selgub kokkuvõtetest.


Talgute Pärnumaa üks koordinaatoreid Krista Habakukk arvab, et kohapeal tekivad mõtted, mida kogukonnakeskselt on võimalik kohe teoks teha. Suuremate ja keerulisemate ideede arutamisele panevad aga õla alla vastava ala eksperdid.“Nende ülesanne ongi hinnata, kas ja millisel moel üldse on neid suuri ideid võimalik ellu rakendada. Kindel on aga see, et väga paljusid mõtteid saab hea koostöö korral just kohapeal ise ellu viia,” usub Habakukk.Pärnumaal on kevadpühal avatud 31 mõttekoda. Talgujuhtide ärksusest oleneb, kuidas mõttearendus läheb ja kas suudetakse erakonnaväliselt öelda, mida me elust Eestis ja oma kodukohas arvame.Mõttetalgute juhid lähtuvad avatud ruumi põhimõttest, et rääkida läbi hingel ja südamel olevad teemad.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles