E, 30.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Käivitus Pärnu ümbersõidu Papiniidu pikenduse ehitushange

BNS
Käivitus Pärnu ümbersõidu Papiniidu pikenduse ehitushange
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pärnu ümbersõidu Papiniidu pikendusel ehitatakse välja Papiniidu silla ja Riia maantee vaheline uus 2,13 kilomeetri pikkune teelõik.
Pärnu ümbersõidu Papiniidu pikendusel ehitatakse välja Papiniidu silla ja Riia maantee vaheline uus 2,13 kilomeetri pikkune teelõik. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Maanteeamet käivitas riigihanke Pärnu ümbersõidu Papiniidu pikenduse ehitamiseks.


Pärnu ümbersõidu Papiniidu pikendusel ehitatakse välja Papiniidu silla ja Riia maantee vaheline uus 2,13 kilomeetri pikkune teelõik ning rekonstrueeritakse 280meetrine lõik Papiniidu tänaval, 910meetrine lõik Riia maanteel ja 255meetrine lõik Paide maanteel.Samuti ehitatakse 3,16 kilomeetrit kergliiklusteid ja kaks kergliikluse tunnelit. Rajatakse kolm samatasandilist fooriristmikku: Papiniidu pikendus - Papiniidu tänav, Papiniidu pikendus - Riia maantee ja Riia maantee - Paide maantee.Hankel osalemiseks peab pakkuja netokäive olema aastatel 2006-2008 vähemalt 200 miljonit krooni aastas.Pakkumised tuleb hankele esitada 9. juuniks.Praegu käivad Pärnus ümbersõidu uuendamistööd Ehitajate teel.

Märksõnad
Tagasi üles