Valiti Pärnu aasta naine ja mees

Andris Tammela
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pärnu "Aasta naine 2013" Marika Pärk.
Pärnu "Aasta naine 2013" Marika Pärk. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Ühiskondlike organisatsioonide esindajatest ja Pärnu linnavalitsuse liikmetest koosnev komisjon tunnustas tiitliga “Aasta naine 2013” kontserdimaja direktorit Marika Pärki ja “Aasta mees 2013” tiitliga Pärnu võrkpalliklubi presidenti Villu Voogelit.

Pärnu linnavalitsuse andmeil tegutseb Pärk lisaks põhitööle kunstide maja õpetaja ja dirigendina. Ta on juhtinud kontserdimaja kokku üksteist aastat, olnud Saaremaa ja Pärnu ooperipäevade eestvedaja ning üks Pärnu rahvusvahelise koorifestivali korraldajaid.

2003. aastast töötab kontserdimajas Pärnu muusikakoolgi ja sel aastal sai teoks pikki aastaid oodatud sündmus – Pärnu kontserdimaja sai avatavad aknad. See on märgilise tähendusega sündmus, sest nüüdsest saavad tervislikus keskkonnas õppida ja töötada nii muusikakooli õppurid-õpetajad kui Pärnu linnaorkestri kollektiiv.

Tagasi üles