McDonald's likvideeris puudused, kuid tegutseb ikka kasutusloata

Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pärnu McDonald`si kiirtoidurestoran avas uksed ilma kasutusloata.
Pärnu McDonald`si kiirtoidurestoran avas uksed ilma kasutusloata. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Pärnus kolm nädalat tagasi uksed lahti teinud McDonald'si kiirtoidurestoran täitis sel nädalal päästeteenistuse poolt hoone kasutusloa saamiseks tehtud ettekirjutused, kuid töötab endiselt linnavalitsuse kasutusloata.
 

„Päästeameti ettekirjutused on täidetud ning ettevõttel on vaja esitada kasutusloa saamiseks veel mõni dokument,“ ütles Pärnu linnavalitsuse avalike suhete juht Maria Murakas-Ollo. „Võib öelda, et menetlusprotsess on lõppjärgus.“

Kiirtoidurestoran avas hoone päästeteenistuse kooskõlastuseta, mis jäi välja andmata ehitises avastatud vaegtööde ja puuduliku dokumentatsiooni tõttu. Näiteks polnud ehitajal esitada dokumentatsiooni restorani ehitusel kasutatud materjalide normidele vastavuse kohta. Samuti ei olnud hoonele paigaldatud piksekaitset.

Lääne-Eesti päästekeskuse järelevalve teenistuse juhi Indrek Laanepõllu sõnutsi on McDonald's puudused likvideerinud ja päästeteenistuselt kooskõlastuse hoone kasutusele võtmiseks saanud.

Pärnu linnavalitsuse avalike suhete juht ütles eelmisel nädalal, kui nõuete rikkumine avalikuks tuli, et kiirtoidukett avas hoone kasutusloata omaniku vastutusel.

Tagasi üles