Saada vihje

Kommentaar: Ootame jääfestivalile 20 000 külalist

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Piret Hallik-Sass.
Piret Hallik-Sass. Foto: PP

Jää- ja veefestival on sündinud tänu Pärnu linnale ja turismiklastri ettevõtetele. Pärnu ja Pärnumaa majanduses on oluline roll turismil ja sellega seotud teenustel. Veel suuremat kasu saab see sektor aga tuua Pärnumaale siis, kui suudetakse vähendada ilmast sõltuvat hooajalisust ning tuua külastajaid Pärnumaale muudelgi põhjustel kui juulikuise päikese soojaks köetud liivarand.

Seetõttu ongi jää- ja veefestival tõstetud ebatavalisele sündmuste korraldamise perioodile – turismi madalhooajale, kui külalisi on Pärnumaale raske saada. Soovime jääfestivaliga Pärnusse tuua 20 000 inimest, seda on pea poole rohkem kui tavapärane veebruarikuine külastajate arv Pärnus. Niisama oluline on, et festival annab siinsetele elanikele hea võimaluse kultuurist, spordist ja muudest põnevatest sündmustest osa saada.

Kommentaarid

Märksõnad

Vaba aeg
Tagasi üles