Bussijuhte toetavad piketil kolleegid

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Homme peavad GoBus Pärnu töötajad maavalitsuse hoone ees maha kõnekoosoleku. Pildil eelmisel nädalal toimunud GoBus Pärnu töötajate üldkoosolek.
Homme peavad GoBus Pärnu töötajad maavalitsuse hoone ees maha kõnekoosoleku. Pildil eelmisel nädalal toimunud GoBus Pärnu töötajate üldkoosolek. Foto: Ants Liigus

Homme kell 11 algab maavalitsuse hoone ees Jakobsoni pargis GoBus Pärnu töötajate kõnekoosolek, mille ajend on maaliinide teenindamise lõppemine 31. detsembriga.


Transpordi- ja teetöötajate ametiühingu Lääne-Eesti koordinaator Anu Juurmann rääkis, et GoBus Pärnu töötajate piketti toetavad teiste regioonide töötajad ja ametiühingu esindajad.Milliste tekstidega plakateid pikettijad kannavad, pole veel teada. Kõnelevad ametiühingu esindajad ja nii-öelda vabas mikrofonis saavad osalejad öelda, mis neil südamel kripeldab.Protestiaktsioonist osavõtjad tahavad enda ees näha Pärnu maavalitsuse esindajat, eelistatult maavanem Toomas Kivimägi, kellele esitada paar-kolm konkreetset küsimust. (PP)

Tagasi üles