Pärnu otsib aasta naist ja meest

Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Lilled.
Lilled. Foto: Urmas Luik

Pärnu linnavalitsus ootab detsembri keskpaigani ettepanekuid tänavuse Pärnu aasta naise ja mehe kandidaatide ülesseadmiseks.

Tunnustuse eesmärk on väärtustada mehi ja naisi, kes on Pärnu linna arengule ja heaolule aktiivselt ning oluliselt kaasa aidanud.

Kandidaat peab olema Pärnu linnaga seotud, ühiskondliku elu aktiivne mõjutaja, tegus kultuuri, hariduse, äri, spordi, teaduse, meditsiini või mis tahes muul elualal.

Kandidaadi tegevuse tulemused on olnud aasta jooksul eriliselt silmapaistvad ja Pärnu linna jaoks olulised.

Ettepanekuid kandidaatide ülesseadmiseks võivad teha kõik soovijad.

Ettepanekuid koos põhjendustega oodatakse 15. detsembriks Pärnu linnavalitsuse avalike suhete teenistuses.

Esitatud kandidaatide hulgast teeb valiku ühiskondlike organisatsioonide esindajatest koosnev komisjon, mille esimees on Pärnu linnapea.

Pärnu aasta naiseks on valitud Viivika Orula, Herdis Elmend, Tatjana Jaanson, Ene Tohv, Piia Karro, Erika Sonntak, Kaie Seger, Jana Trink, Anne Aas, Naali Marie Liivrand, Kadri Liina Piirisild, Laine Mägi ja Riina Müürsepp.

Pärnu aasta mehe tunnustuse on pälvinud Egon Elstein, Garri Raagmaa, Tõnu Endrekson, Mait Käbin, Margus Rebane, Peter Hunt, Jüri Jaanson, Rait Pärg, Aivar Mäe, Ain Roost, Aivar Pärna,  Rein Kilk ja Toomas Kivimägi.

Tagasi üles