Ilvesega vapimärk väärtustab kahte silmapaistvat naist

Saarde valla väikese vapimärgi kavalerid Eve Sinijärv (vasakul) ja Elvi Sikk tunnustatuina Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendatud kontsertaktusel.

FOTO: Varje Härm

Saarde vald tunnustas väikese vapimärgiga kahte silmapaistvat ja tublit naist – need on Elvi Sikk ja Eve Sinijärv, kelleni autasu jõudis riigi 101. aastapäeva kontsertaktusel Kilingi-Nõmme gümnaasiumi aulas.

Sikku tunnustati pikaajalise kohusetundliku töö eest majandusjuhatajana Kilingi-Nõmme tervise- ja hoolduskeskuses, ühtlasi on ta aidanud kunstisalongi Kilingi näitusi korraldada.

Sinijärv pälvis vapimärgi pikaajalise tulemusliku töö eest Kilingi-Nõmme gümnaasiumi õpetajana ning rahvatantsu edendamise eest kohalikul, maakonna ja riigi tasandil.

Väikese vapimärgi keskmes rohelisel põhjal on Saarde valla vapiloom ilves, mida ümbritseb hõbedane tammepärg.

Küünlakuu esimesel päeval andis väikesed vapimärgid üle Saarde abivallavanem vallavanema ülesannetes Martti Rooden, tänukirja ulatas volikogu esimees Kadri-Aija Viik ja lilled vallasekretär Külliki Kiiver.

Esinesid Kilingi-Nõmme gümnaasiumi ja muusikakooli õpilased, Krõlli lasteaia mudilased, Pärnu kunstide maja harfiduo ning valla rahvatantsijad.

Saarde valla väikest vapimärki kui tunnustust on välja antud 2006. aastast.

Tagasi üles