R, 3.02.2023

Pärnus on tänavu teeremondiks kulutatud 60 000 eurot

Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Pärnus on tänavu teeremondiks kulutatud 60 000 eurot
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Talvel tekkinud löökaugud täidetakse jooksvalt Bitumixi seguga, mis on spetsiaalne külmsegu talvisel ajal asfaldi parandamiseks.
Talvel tekkinud löökaugud täidetakse jooksvalt Bitumixi seguga, mis on spetsiaalne külmsegu talvisel ajal asfaldi parandamiseks. Foto: Ants Liigus

Nagu eelmistel aastatel on külm ja heitlik talveilm lõhkunud Pärnu tänavaid, kiiremini kipuvad löökaugud tekkima vanema asfaltkatte ja suurema liiklustihedusega tänavatel.

Linnavalitsuse taristu- ja ehitusteenistuse juhataja Väino Kauri sõnade kohaselt on teekatte remondiks sellel aastal kulunud ligemale 60 000 eurot. Kokku plaanitakse töid teha pea 800 000 euro eest.

Talvel tekkinud löökaugud täidetakse jooksvalt Bitumixi seguga, mis on spetsiaalne külmsegu talvisel ajal asfaldi parandamiseks. Ilmade soojenedes parandatakse löökauke ja tänavatel tekkinud asfaldipragusid püsivama, bituumenemulsiooni ja killustiku seguga.

Pärnu linnatänavate teekatet remonditakse vastavalt vajadusele aasta läbi.

Jooksvate tööde kõrval on sellel aastal plaanis uuendada teekatet täies mahus Tammsaare puiesteel Kanali tänava ristmikust kuni Kooli tänavani, Aia tänaval Pika ja Laia tänava vahelisel lõigul ja Ankru tänaval Vana-Sauga ja Uus-Sauga tänava vahel.

Pärnu linnavalitsuse pressiesindaja Gerli Kõivu sõnutsi on hea meel tõdeda, et üha rohkem teavitavad inimesed löökaukude asukohtadest linnavalitsust. Paaril korral on esitatud kahjunõue, mis vajas lahendamist.

Andke löökaukudest teada!

Pärnu linnavalitsus palub inimestel, kes märkavad linnas ohtlikke tänavaauke või vajunud kaevukaasi, teatada neist telefonil 15505 või 444 8200. Sama info on oodatud e-posti aadressil 15505@parnu.ee.

Märksõnad
Tagasi üles