R, 30.09.2022

Linn ei jää ranna hooldaja tööga endiselt rahule

Lisatud galerii
Annika Kuusik
, reporter
Linn ei jää ranna hooldaja tööga endiselt rahule
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 3
Kõrkjasodi ja ajupuude poolest torkab silma just ranna muulipoolne ots. Pärnu keskrannas on veepiir puhtam.
Kõrkjasodi ja ajupuude poolest torkab silma just ranna muulipoolne ots. Pärnu keskrannas on veepiir puhtam. Foto: Karoliine Aus

Möödunud nädalal sai Pärnu keskranna heakorra eest vastutav OÜ Kesklinna Pargid linnavalitsuselt oma tööle karmi hinnangu, hinde “kaks”. Tähtaeg kukkus, kuid plaaž ei olnud korras. Ranna korrastamiseks anti lisaaeg, mis lõppes eile. Endiselt ei ole rand aga eeldatavas seisus.

“Puudusi on endiselt palju ja ega me eriti rahul ole,” võttis linnavalitsuse keskkonna ja heakorra peaspetsialist Marve Virunurm kokku eilse ennelõunase jalustuskäigu rannas.

Möödunud nädalal tõi linna heakorrateenistuse juhataja Karmo Näkk suuremate puudustena välja, et veepiiri ääres oli rannaliiv kaetud kõrkjasodiga, promenaad ja rannahoone esised trepid olid liivast puhastamata, liivale paigaldatud laudteed osalt remontimata, muulide ümbrus ajupuude ja kõrkjasodiga palistatud.

Kesklinna Parkidele anti tagasisidet viidetega probleemsetele kohtadele. Korrastamiseks anti neile aega esmaspäeva hommikuni, mil ametnikud töö taas üle vaatasid. Tiir algas ranna muulipoolsest otsast.

Suuremad ajupuud, mis eelmine kord muuli ääres vedelesid, olid eemale kuhjatud, kuid kivid olid endiselt mattunud kõrkjasodi alla. Veepiirgi oli paksult prahti täis.

Märksõnad
Tagasi üles