Pildid: Rannastaadioni ovaal sai esimese kihi uut helesinist rajakatet

Pärnu Rannastaadionil askeldavad Saksamaa ettevõtte Polytani töölised paigaldasid selle nädala lõpul praagiks osutunud ja üles võetud vana rajakatte asemele esimese kihi uut helesinist tartaani.

FOTO: Lilli Tölp

Eelmise nädala lõpul paigaldasid Pärnu Rannastaadionil askeldavad Saksamaa ettevõtte Polytani töölised praagiks osutunud ja üles võetud vana rajakatte asemele esimese kihi uut helesinist tartaani.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Staadioni juhataja Tair Antoni sõnutsi on uue rajakatte paigaldamine läinud plaanitust kiireminigi ja pool staadioniovaali on saanud juba kolmekordse kihi uut katet ja pool staadioniringi saab plaanide järgi kaks pealmist kihti täna.

Polytani töömehed paigaldasid freesitud asfaldile esmalt liimikihi, sellele 11 millimeetrise vaiba musta kummigraanulit. Selle peale valatakse peenest kummipurust sinine kummikiht ja värvitakse üle UV-kaitsega värviga. "Uus rajakate on 13 millimeetri paksune ja väga hea kvaliteediga," kiitis Anton staadioni uut tartaani, lisades, et kõrgus-, kaugus- ja teivashüppekasti ees ning odaviske hoovõturaja lõpus on rajakatte paksus nüüd paarikümne millimeetri paksune nagu maailma tippareenidel.

Tagasi üles