Romantilise rannatee tootjad avavad suurpeol oma telgi

Mercedes Merimaa jutu järgi saadi laulupeo toitlustusalale koht Leader-programmi abiga. FOTO: Mailiis Ollino

Suurpeo eel ja ajal on lauluväljaku merepoolses osas avatud romantilise rannatee maitsete telk, milles Pärnumaa tootjad pakuvad külastajatele põnevaid maitseelamusi. Ekstra laulu- ja tantsupeo ajaks on Pootsi mõisas valminud romantilise rannatee rabarberilimonaad, mille etiketil on Iklast Varblani piki rannikut kulgeva turismimarsruudi ja sellesse piirkonda jäävaid ettevõtjaid ühendava kaubamärgi logo.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

“Leaderi tugigruppe on esindatud vähe, meil õnnestus toitlustusalale oma telgile koht saada, et tutvustada Pärnumaa maitseid,” mainis Pärnu ­lahe partnerluskogu tegevjuht Mercedes Merimaa, pidades öelduga silmas Euroopa Liidus maaelu konkurentsivõimet tugevdavat Leader-programmi ja selle toetust ettevõtmisele.

Romantilise rannatee projekti­juhi Eveli Loorentsi jutu järgi tuligi mõte minna oma toitlustustelgiga pealinna laulu- ja tantsupeole just kohalikelt tootjatelt. Kuigi toitlustusala olid juba ammu broneerinud suuremad tegijad, leidsid korraldajad Pärnumaa maitsete esindajatele telgikoha.

02.07.2019 04.07.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto