Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

September toob muutusi Virtsu bussiliinil

Septembris toimuvad Virtsu liinil muudatused. FOTO: Mailiis Ollino

Augusti keskpaiku jõudsid Pärnumaa Ühistranspordikeskus (PÜTK) ja Lääneranna vallavanem Mikk Pikkmets ühisele arusaamisele, et maakonnaliini number 55-1 Pärnu–Paadrema pikendused Virtsuni ei tööta nii nagu loodetud, mistõttu jäävad need käiku vaid reedeti.

Liin on käigus olnud enam kui aasta, aga sõitjaid lihtsalt pole. “Seepärast on bussijuhtide trots põhjendatud ja nende ettepanekul otsustasimegi, et bussiliin number 55-1 jääb alates 2. septembrist Virtsu sadamani sõitma ainult reedeti,” märkis PÜTKi vanemlogistik Avo Rahu. Teisipäeval ja neljapäeval sõidab buss endiselt Lihulani, teistel päevadel Paadremani, liininumbriga 55.

Samas, sõitjate soovi kohaselt tellib PÜTK bussiliinile Pärnu–Lihula number 324, väljumisega Pärnust kell 7.00 liinipikenduse Virtsu sadamani. Uus liininumber on 325. Buss väljub Pärnust endiselt kell 7.00 ja jätkab Lihulast kell 8.20 sõitu Virtsu sadamasse, kuhu jõuab kell 8.44. Tagasisõitu Virtsu sadamast alustab ta 9.05, et jätkata Lihulast 9.30 liinivedu Pärnusse endistel liini 324 kellaaegadel.

Tagasi üles
Back