iDeal kampaania

Galerii: õpilasfirmad teenisid päevaga ligemale 3000 eurot

Pärnumaa arenduskeskuse juhataja Erik Reinhold (paremal) ütles enne autasustamist, et ettevõtja tööga kaasneb suur vastutus.

FOTO: Silvia Paluoja

Pärnu Keskuses õpilasfirmade laadal “Pärnumaa jõulud 2019” pani müügilaua üles 56 osalejat, kauplemispäevaga teenisid nad oma toodete ja teenuste pakkumisega ligemale 3000 eurot tulu. Tänavuse laada läbiv teema oli taaskasutus ja selles vallas on õpilased väga nutikad.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Žürii hindas väljapanekuid eraldi mini-minifirmade, minifirmade ja õpilasfirmade kategoorias. Autasustamise eel ütles sihtasutuse Pärnumaa Arenduskeskus juhataja Erik Reinhold noortele, et ettevõtja töö on tulevikus nende vaba valik, kuid sellega kaasneb vastutus ja suur hulk inimesi hakkab sõltuma ettevõtte käekäigust.

“Hea, et olete nii tublid ja juba koolipõlves proovite ettevõtlik olla ning saate teadmise, millele tugineda,” sõnas Reinhold.

Pärnu ühisgümnaasium oli esindatud õpilasfirmade jõululaadal 11 ettevõttega ja kooli direktor Anneli Rabbi tundis head meelt nii selle kui noorte ettevõtjate tulemuste üle.

Tagasi üles