Papsaares sai autolt löögi teed ületanud naine

Politseiauto.

FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Politseile teatati täna kell 7.45, et Pärnu–Lihula maantee 6. kilomeetril Papsaare külas sai Lihula poole suundunud Volkswageni sõiduautolt löögi ootamatult sõiduteed ületama asunud 54aastane naine, kes sai õnnetuses viga. Kiirabi viis naise haiglasse.

Volkswagen New Beetle rooli keeranud 31aastane naine oli kaine ja tal oli selle kategooria sõiduki juhtimisõigus. Juhtunu asjaolusid selgitatakse.

Mõni minut hiljem juhtus samal teelõigul, kuid vastassuunas teinegi liiklusõnnetus, kus esimest avariid vaatama jäänud juhi autole sõideti tagant sisse. Päästjad likvideerisid ühel sõiduautodest süttimisohu ja puhastasid tee avarii tagajärgedest.

“Ilmaolud on vihmased ja päevavalgust on endiselt vähe, seetõttu palun sõidukijuhtidel olla liikluses väga ettevaatlik ja varuda liikluses toimuvale reageerimiseks sobiv sõidukiirus,” ütles Pärnu politseijaoskonna välijuht Mati Teet.

“Jalakäijad muudab nii linnas kui asulavälistel teedel sõidukijuhtidele nähtavamaks helkur, mis tuleb kinnitada üleriiete külge. Enne sõidutee ületamist veenduge, et tee on selleks vaba ja lähenev sõidukijuht on teid märganud,” rääkis Tee. “Üksteisest hoolimise ja arvestamisega liikluses muudame teekonna kõigile turvalisemaks.”

Tagasi üles
Back