P, 3.12.2023

Sebe pakub vanuritele 60protsendilist soodustust

Teet Roosaar
, uudistetoimetaja-produtsent
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
AS Sebe pakub üle 60aastastele reisijatele sõidusoodustust.
AS Sebe pakub üle 60aastastele reisijatele sõidusoodustust. Foto: Urmas Luik

AS Sebe pakub üle 60aastastele sõitjatele võimalust osta teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval normaalhinnast 60 protsenti odavam pilet, teistel nädalapäevadel jääb kehtima senine 10protsendiline soodustus.


Vanurite 60protsendilist soodustust rakendatakse Sebe Eesti-sisestel linnadevahelistel kaugliinidel veebruarikuust.“See ei tähenda hinnasõja algust Eesti bussiliikluses,” kommenteeris Sebe juhatuse esimees Hugo Osula. “Vanematele inimestele mõeldud 10protsendilist soodustust kasutab eri päevadel kuni 15 protsenti sõitjatest. Miks siis mitte pakkuda nädala sees, kui bussides vaba ruumi, neile atraktiivset sõiduvõimalust.Piletihindade üldist langust Osula ei prognoosinud. “Kütusehinna langus aasta lõpus päästis paljud bussiliinid sulgemisest ja mõnegi sõitjateveo alal tegutseva ettevõtte pankrorist,” ütles ta ja täpsutas, et Sebe jõudis kahjumist välja suuresti tänu kütuse odavnemisele.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles