E, 2.10.2023

Tammistes metsa alt leitu pani tõsiselt vihastama

Sirle Matt
, reporter
Facebook
Comments 2
Tammiste metsa aluse ja jõe ääre koristamisel tuli välja  auto rehve, vannitoa valamu, autoklaas, kingi, meeste suusasaapad, kondoome, ribikardinad, palju kilet.
Tammiste metsa aluse ja jõe ääre koristamisel tuli välja  auto rehve, vannitoa valamu, autoklaas, kingi, meeste suusasaapad, kondoome, ribikardinad, palju kilet. Foto: Mailiis Ollino

Täna rookisid vabatahtlikud Tammistes mitmes piirkonnas jõe äärt ja metsa alust ning seda kuue Pärnu kolledži tudengi eestvedamisel.

"Me saime vahepeal nii vihaseks, kui rehve muru alt välja tirisime," noomib üks eestvedajatest Madli Koger inimesi, kes sodi loodusesse on vedanud. Tema kursusekaaslase Anett Partsi kirjeldusel võis Tammiste tiikide ääres metsast, kuhu ei lähe isegi mitte ühtegi teed, leida kaubandusketi reklaamidega kilekotte, olmeprügi täis. "Supipurgid, vorstikiled, piimapakid, pudelid – ja see on lihtsalt metsa alla toodud," vahendas ta nähtut.
​Koristusaktsioon võeti ette kogukonna- ja vabatahtlik töö õppeaine raames, et teha midagi oma kodukandi hüvanguks. Kuus korraldajat suutsid koduümbrust kraamima kaasa tõmmata veel 30 vabatahtlikku.

Supipurgid, vorstikiled, piimapakid, pudelid – ja see on lihtsalt metsa alla toodud. 

Anett Parts, vabatahtlik prügi koristaja.

Facebook
Comments 2

Märksõnad

Tagasi üles