Tulevased päästjad laagerdavad Pärnu-Jaagupis

Veste Roosaar
, toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Laagrilised saavad kätt harjutada tuletõrjespordis.
Laagrilised saavad kätt harjutada tuletõrjespordis. Foto: Urmas Luik

Reedel ja laupäeval toimub Pärnu-Jaagupis Lääne-Eesti päästekeskuse päästeala noorteringide lõpulaager, kus laagrilised saavad kätt harjutada tuletõrjespordis ja näidata, millised tarkused on meelde jäänud.


Laager avatakse reedel kell 10. Et samal ajal algab Pärnu-Jaagupis tuletõrjespordi karikavõistluste Pritsu Karikas esimene etapp, saavad noored päästehuvilised jälgida professionaalide tegutsemist, teavitas Lääne-Eesti päästekeskuse pressiesindaja Viktor Saaremets.Kella neljast saavad laagrilised tuletõrjespordi alad ise läbi proovida. Õhtul teevad kõik osalevad ringid etteaste, kus näitavad, mis poole aasta jooksul õpitust meelde jäi. Viimasena on laupäeval plaanis õppetund "Ära puutu pommi!".Lääne-Eesti päästekeskuse kuues maakonnas tegutses eelmise aasta sügisest kokku kaheksa päästeala noorteringi. Ringides õpetati noortele tule-, vee-, liiklusohutust, esmaabi andmist ja palju muud.

Märksõnad

Tagasi üles