Kütusemüüjad langetasid ajutiselt bensiini hinda 50 senti

BNS
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Tankimine.
Tankimine. Foto: AFP / Scanpix.

Suuremad kütusemüüjad Statoil, Neste ja Olerex langetasid reedel nädalavahetuseks bensiini hinda 50 senti liitrilt, diislikütuse hind jäi samaks.


Statoili teenindusjaamades maksab bensiini 95 liiter pärast hinnamuutust 15.20 krooni, 95 Euro Ultima 15.45 krooni ja 98 Euro Ultima 15.70 krooni liiter.Neste automaatjaamades maksab bensiin 95 kampaania ajal 14.95 krooni ja diislikütus 14.85 krooni liitri kohta.Esmaspäeva hommikuks tõstab Neste Eesti peadirektori Indrek Kaju sõnul hinnad tagasi kampaaniaeelsele tasemele.Olerexi turundusjuht Antti Moppel ütles BNSile, et nemadki langestasid bensiinide hindu nädalavahetuseks 50 sendi võrra, ettevõtte teenindusjaamas maksab bensiini 95 liiter 15.20 krooni.Viimati muutsid kütusemüüjad hindu nädala algul. Siis toimus tõus, mis oli põhiliselt tingitud maksumuudatustest.Nafta hind on maailmaturul sel nädalal oluliselt alanenud.

Märksõnad

Tagasi üles