R, 9.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

LHV Pank tutvustab end Pärnu ettevõtjatele

Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja
Facebook Twitter
Comments
Foto: Illustratsioon

LHV Pank korraldab Pärnus ettevõtjatele panka tutvustava ürituse, mille käigus avaldab pank oma seisukoha Eesti majanduse väljavaadetest.


Aasta tagasi pangalitsentsi saanud LHV Pank on neljapäeval Pärnus, et tutvustada Pärnumaa ettevõtjatele oma arenguplaane ja panga teenuseid. Varasemalt on kohtutud juba Tartu, Võru, Viljandi ja Rakvere ettevõtjatega. Üritus toimub Ammende villas algusega kell 17.

„Viisakas inimene ütleb ruumi sisenedes „tere“ – nii ka meie. LHV on täielikult Eesti kapitalil põhinev pank ja sellepärast teeme Eestile tiiru peale ja ütleme tere tulemast meie panka,“ ütles LHV Panga juhatuse liige Erki Kilu.

Umbes tund kestva tutvustuse käigus esinevad kolm panga juhatuse liiget.

Panga juhatuse esimees Erki Kilu räägib teemal "Miks LHV Pank?". Privaatpanganduse juht Indrek Nuume räägib privaatpangandusest LHV Pangas.

Investeerimispanganduse ja analüüsi juhi Erki Kerti ettekande teema on "Balti riikide jaoks on hullem möödas? Millega peaks ettevõtja arvestama?".

„Üritan oma ettekandes vastata järgmistele küsimustele: kas Eesti majandus on jätkusuutlik; kuidas mõjutavad globaalsed arengud Balti riike, Eestit; millega peaks ettevõtja arvestama tulevikku silmas pidades?“ ütles Kert oma ettekannet tutvustades.

Pärast esitlust on võimalik juhatuse liikmete ja panga esindajatega individuaalselt kohtuda.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles