Muusikakool saadab lõpetajad teele

Veste Roosaar
, toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pärnu muusikakooli lõpuaktus 2010.
Pärnu muusikakooli lõpuaktus 2010. Foto: Erakogu

Laupäeva, 28. mai keskpäeval saab Pärnu kontserdimaja suures saalis toimuval muusikakooli 64. lennu lõpuaktusel tuule tiibadesse 29 lõpetajat.

“Nende seas on tublisid lapsi, kes lõpetavad muusikakooli juba teisel erialal ehk kahe pilli mänguoskused on vastaval tasemele omandatud,” ütles muusikakooli direktor Karin Veissmann.

Veissmanni teatel on lõpetajate seas konkurssidel auhinnalisi kohti toonud õpilased Julius Koppel, Raido Lill, Triin Schneider, Mai-Liis Pukk, Lisann Aljaste, Hans Jaagup Luuk, noored muusikud Kalle Pilli ja Egert Pull ning palju teisi toredaid noori, kes peale muusika on tublid tegijad ka näiteks spordis, fotograafias ja teaduses.

Muusikakooli direktori ütlust mööda on nii mõnigi lõpetaja otsustanud oma elu muusikaga siduda ja soovib õppima minna Georg Otsa nimelisse Tallinna muusikakooli, Viljandi kultuuriakadeemiasse või Eesti muusika- ja teatriakadeemiasse.
 
 

Märksõnad

Tagasi üles