R, 27.05.2022

Paikusel moodustatakse autodroomivastast ühingut

Tõnu Kann
, reporter
Paikusel moodustatakse autodroomivastast ühingut
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sisekaitsekatadeemia Paikuse kooli autodroomi laiendamise vastased kaitsevad muu hulgas Sindi mõisa ajaloolist alleed mahasaagimise eest.
Sisekaitsekatadeemia Paikuse kooli autodroomi laiendamise vastased kaitsevad muu hulgas Sindi mõisa ajaloolist alleed mahasaagimise eest. Foto: Urmas Luik

Paikuse alevi identiteedi kaitseks Pärnu koosseisus on kogukonna aktivistid otsustanud ­ellu kutsuda mittetulundusühingu, mis seisaks piirkonna ülemäärase linnastumise vastu ja osavalla eripära säilitamise eest.

Juba on loodud Facebooki Messengeri grupp, kus arutatakse tulevase ühingu põhikirja. Pühapäeval, 31. märtsil kutsutakse kokku koosolek, kuhu on oodatud asja vastu huvi tundvad Paikuse osavalla elanikud, et täpsustada valdkondi, millega tulevane MTÜ peaks tegelema, ja võtta vastu ühingu põhikiri ja valida juhatus.

“Kõige pakilisem küsimus, millega tulevane MTÜ peaks tegelema, on ettepanekute vormistamine Pärnu linna koostatavasse üldplaneeringusse, et leida sobiv kasutusala alevis Västriku tänava ja Kooli tee vahelisele rohealale,” sõnas MTÜ üks ellukutsujaist Anneli Vridolin.

Märksõnad
Tagasi üles