Sisukord
Uudised
Paberleht

Tegusad kohalikud tutvustavad kodulinna

3 min lugemist
Juulis teevad suvepealinnas tuure (alt vasakult) Karoliine Aus, Errit Kuldkepp, Annabel Heindla, Rainer Aavik, Liisa Mägi, Marit Piirman, Elen Juurma, Veronika Meibaum, Kati Vaas, Margo Märtsoo ja Jaanika Rannula. FOTO: Elena Liik

Pärnu abilinnapea Rainer Aavik seikleb juba aegsasti Google Mapsis ja mõtiskleb, mis teid pidi liikuda ja kuhu poolteise tunni jooksul jõuab. Peagi tuleb hakkama saada hoopis uues ametis.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Aavik tõdes, et on abimeerina linna tähtsamatele külalistele palju kordi linna tutvustanud. Nüüd on olukord aga hoopis teine. Ja teema on niisugune, millega ta pole ekskursioonijuhina kokku puutunud: peretuur. “Näitan, kuhu lapsega on Pärnus äge minna,” avaldas ta, tunnistades, et neile, kellele ta on seni ekskursioone teinud, on huvi pakkunud pigem muud asjad.

Olgu öeldud, et Aavik ei astu abilinnapea kohalt tagasi ega hakka kutseliseks giidiks. Ta on tegus linlane, kes tahab rahvale suvepealinna tutvustada. Sama eesmärk on veel kümnel hakkajal kohalikul. Igal järgmise kuu laupäeval toimub kolm poolteisetunnist linnatuuri, mida veavad särasilmsed innukad pärnakad.

12.06.2019 14.06.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto