T, 5.12.2023

Metsoja tahab Helme väljaütlemised jutuks võtta Rail Balticu toetusrühmas ja Isamaas (23)

Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Copy
Riigikogu Rail Balticu toetusrühma esimees Andres Metsoja (Isamaa) avaldas sotsiaalmeedias postituse, milles  märkis, et tal saab raadios raudteeprojekti peatamisest rääkinud Mart Helmega (EKRE) samas koalitsioonis olemise ruum otsa.
Riigikogu Rail Balticu toetusrühma esimees Andres Metsoja (Isamaa) avaldas sotsiaalmeedias postituse, milles  märkis, et tal saab raadios raudteeprojekti peatamisest rääkinud Mart Helmega (EKRE) samas koalitsioonis olemise ruum otsa. Foto: Rail Baltic

Riigikogu Rail Balticu (RB) toetusrühma esimehe Andres Metsoja sõnutsi kavatseb ta siseminister Mart Helme pühapäevase väite raudteeprojekti seismapaneku kohta jutuks võtta koduerakonna Isamaa fraktsioonis ja kutsuda ministri rühmale selgitusi andma.

Metsoja tõdes, et kui Keskerakonna, Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) ja Isamaa koalitsioonileppesse on kirja pandud, et RBga minnakse edasi, siis ühe koalitsioonipartneri ütlus “laseme selle plaani põhja” teeb murelikuks.

Eile avaldas Metsoja sotsiaalmeedias postituse, milles märkis, et tal saab Helmega samas koalitsioonis olemise ruum otsa.

Kommentaarid (23)
Copy

Märksõnad

Tagasi üles