Sisukord
Uudised
Paberleht

Riigipea kohtumisel laudarahvaga: “Kuidas siin nii puhas õhk on?”

2 min lugemist
Suurlaudas kasutatakse põhuallapanu, lehmad on puhtad ja rahuolevad ning uudistavad meelsasti president Kersti Kaljulaidi kätt. FOTO: Urmas Luik

Viisireiu külas Vahtra suurfarmi ees ja sees sebis sügiskuu viimasel neljapäeval ootusärev laudarahvas, kuni märkas presidendi korteeži pöördumist nendeni toovale kiviparkett-teele. Autost väljunud, ulatas kaunis sinises kleidis president Kersti Kaljulaid terekäe OÜ Weissi juhatuse liikmele Tarmo Mätasele, Vahtra suurfarmi tehnilisele juhile Madis Mätasele ja lähemal seisjatele ning hüüdis rõõmsa tere ülejäänutele. Vastusena kõlas aplaus Eesti maaelu hoidjale, lehmale, pühendatud monumendi juures.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Weiss on Pärnumaa tugevamaid põllumajandustootjaid, mis tegutseb Häädemeeste ja Saarde vallas ning piiriüleselt Mulgi vallas, harides ligemale 4000 hektarit põllumaad. Läinud aasta oktoobris valmis osaühingul Viisireius ultramoodne suurfarm, mis aasta betoonehitise konkursil pälvis tellija eriauhinna kui taasiseseisvunud Eestis esimene täielikult betoonist ehitatud loomakasvatushoone.

25.09.2020 29.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto