Laulukonkursi "Kauneim metsalaul 2009" tulemused

Laulukonkursi "Kauneim metsalaul" logo.

Kilingi-Nõmme klubis toimus 29. jaanuaril laulukonkurss "Kauneim metsalaul 2009", kus osales 16 kooli, 45 solisti, 17 ansamblit ja 3 duetti.

Eripreemiad

Kaunim metsalaul - Tauno Tamme esituses kõlanud „Ürask“, Toomas Volli/Tauno Tamme viis, Toomas Kersalu sõnad.

Väike laululind (peapreemia) - Jaanus Talts, Massiaru algkool, juhendaja Lelde Jalakas.


1.-2. klassi solistid

I koht - Crete Luik, Häädemeeste keskkool, juhendaja Minoret Miisna.

II koht - Kätlin Kaasik, Juurikaru põhikool, juhendaja Ellen Kupar.

III koht - Kärt Välja, Surju põhikool, juhendaja Irina Oad.


3.-4. klassi solistid

I koht - Tauno Tamm, Uulu põhikool, juhendaja Toomas Voll.

II koht - Laura-Johanna Jõesalu, Uulu põhikool, juhendaja Toomas Voll.

III koht - Marili Loorents, Kilingi-Nõmme gümnaasium, juhendaja Maire Talts.


5.-7. klassi solistid

I koht - Heleri All, Tootsi põhikool, juhendaja Kalli Rõõmusaare.

II koht - Annika Koppel, Uulu põhikool, juhendaja Toomas Voll.

III koht - Brigitta Mass, Häädemeeste keskkool, juhendaja Elon Miisna.


8.-9. klassi solistid

I koht - Teele Tali, Häädemeeste keskkool, juhendaja Elon Miisna.

II koht - Daniel Tapp, Paikuse põhikool, juhendaja Maire Krinal.

III koht - Sirka Tali, Häädemeeste keskkool, juhendaja Elon Miisna.


Gümnaasiumiastme solistid

I koht - Madli Metste, Kilingi-Nõmme gümnaasium, juhendaja Esta Kivisild.

II koht - Sander Lõhmus, Häädemeeste keskkool, juhendaja Elon Miisna.

III koht - Merly Rosenberg, Kilingi-Nõmme gümnaasium, juhendaja Esta Kivisild.


1.-2. klassi ansamblid

I koht - Jõõpre põhikooli 1.-2. klassi ansambel, juhendaja Grünet Trumsi.

II koht - Selja algkooli Selja trio, juhendaja Velli Kalmu.

III koht - Juurikaru põhikooli 2. klassi ansambel, juhendaja Ellen Kupar.


3.-4. klassi ansamblid

I koht - Häädemeeste keskkooli 3.-4. klassi tütarlaste ansambel, juhendaja Minoret Miisna.

II koht - Jõõpre põhikooli 3. klassi ansambel, juhendaja Grünet Trumsi.

III koht - Audru keskkooli 3.-4. klassi ansambel, juhendaja Audru keskkool.


5.-7. klassi ansamblid

I koht - Uulu põhikooli tertsett, juhendaja Toomas Voll.

II koht - Kilingi-Nõmme gümnaasiumi 6. klassi ansambel, juhendaja Esta Kivisild.

III koht - Audru keskkooli 5. klassi tertsett, juhendaja Tiia Tamm.


8.-9. klassi ansamblid

I koht - Häädemeeste keskkooli keskastme neidude ansambel, juhendaja Elon Miisna.

II koht - Jõõpre põhikooli ansambel, juhendaja Grünet Trumsi.


Gümnaasiumiastme ansamblid

I koht - Häädemeeste keskkooli segaansambel, juhendaja Elon Miisna.

II koht - Audru keskkooli ansambel, juhendaja Tiia Tamm.


8.-9. klassi duetid

I koht - Sirka Tali, Teele Tali, Häädemeeste keskkool, juhendaja Elon Miisna.

II koht - Anita Elend, Rain Hiietamm, Jõõpre põhikool, juhendaja Grünet Trumsi.


Gümnaasiumiastme duetid

I koht - Matis Miisna, Elery Teor, Häädemeeste keskkool, juhendaja Elon Miisna.

Tagasi üles