Forwardspace: üksi kaheksa tunniga, koos kümne minutiga

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Forwardspace, koostöötamiskeskus. Vasakult paremale: Marten Palu, Marie Rosalie Hanni, Agnes Talalaev, Silver Smeljanski, Oliver Sild.

FOTO: Mailiis Ollino/

Eelmisel aastal Pärnu vabakonna aasta teo pälvinud ühiskontorist Forwardspace on nelja kuu jooksul kujunenud peale koolituste korraldaja ja kontoriteenuse pakkuja koostöötamiskoht paljudele alustavatele ja tegutsevatele ettevõtetele.

Forwardspace’i kogukonnajuhi Marie Rosalie Hanni sõnutsi ongi nende tegevuse puhul oluline üksteist abistada. “Sellepärast ongi siin hea tööd teha, kuna tutvud inimestega, kellel on erinevad kompetentsid, mida saab ära kasutada,” selgitas ta lisaväärtust, mis tekkis kontoriruumi jagamisel.

Kaasasutaja Silver Smeljanski teatel on ühiskontoris nelja kuu jooksul kasvanud just koostöö. “Asunikud (kontoriruumi üürijad, J. L.) on leidnud koostööpartnerid. Üks asunik, kes oli eile oma disainiesitlust teinud kaheksa tundi, saatis selle Agnesele (kaasasutaja, J. L.), kes tegi selle kümne minutiga valmis, sest tal oli see kompetents olemas,” rääkis Smeljanski.

Tagasi üles