Piltuudis: Uganda ametnikud tutvusid Pärnus linna e-teenustega

Uganda kuueliikmeline delegatsioon külastas täna ennelõunal Pärnu linnavalitsust. Abilinnapea Marko Šorin ja infospetsialist Birgit Sild tutvustasid välismaalastele lähemalt Pärnut ning linnavalitsuse e-teenuseid ja dokumendihaldust.

FOTO: Pärnu linnavalitsus

Pärnu linnavalitsuse töötajad koolitavad täna Uganda avalike teenuste ministeeriumi ja Mbale linnavalitsuse ametnikke, rääkides neile siinse omavalitsuse asjaajamiskorraldusest ja linlastele pakutavatest teenustest.

Abilinnapea Marko Šorin tutvustas kuuele külalisele Pärnu omavalitsust, kantselei teabekorralduse teenistuse infospetsialist Birgit Sild aga asjaajamiskorraldust ja kodanikele pakutavaid teenuseid.

Külalisi huvitab, mis saab edasi, kui kodanik linnavalitsusse tuleb või e-kirja saadab. Pärast linnavalitsuses käiku sõidavad ugandalased Audru osavallakeskusesse, mille juhataja Priit Annus tutvustab neile samu asju osavallakeskuse tasandil.

Uganda ametnikud on Eestis sihtasutuse Tallinna arengu- ja koolituskeskus korraldatud koolitusvisiidil.

Uganda kuueliikmeline  delegatsioon külastas täna ennelõunal Pärnu linnavalitsust. Abilinnapea Marko Šorin ja infospetsialist Birgit Sild tutvustasid välismaalastele lähemalt Pärnut ning linnavalitsuse e-teenuseid ja dokumendihaldust.

FOTO: Pärnu linnavalitsus

Juuni alguses võtsid Pärnu linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Rainer Aavik samasugusel visiidil vastu Myanmari riigiametnikke.

Tagasi üles