Uudised12. september1Kas Keskerakonnas hakatakse pärast uue juhtkonna valimist uksi paugutama või lastakse emotsioonidel lahtuda?
Taskuhääling24. juuni 2022TaskuhäälingIntriigid, suvemelu ja luukered ehk Grillime riigikogu liikme Marko Šoriniga liha ja vahukomme
Uudised12. aprill 2022Saadikud tundsid huvi: kas Ukraina lastele sobib vene kool, kuidas veel aidata, kellele anda soomusvestid?
Uudised1. märts 2022Keskerakonna vangerdus võib Šorini viia NATO parlamentaarse assamblee delegatsiooni
Valimised 20216. oktoober 2021ValimisdebattTori valla hariduselu murede lahendamine oleks kergendus pärnakatelegi
Pärnu Postimees16. detsember 20201Nakatunuga samal koosolekul olnud saadikud jätkavad tööd kes kodunt, kes Toompealt
Pärnu Postimees15. detsember 20204Abielureferendumi eelnõu hääletusMiks te nii otsustasite, Pärnumaa esindajad?
Uudised17. juuli 2020Galerii: riigikogulane avas näituse kodulinnas nutitelefoniga klõpsitud piltidest
Video25. veebruar 20202Video: Marko Šorin loodab, et presidendi kõne sõnum jõudis riigikogu liikmetele kohale
Pärnu Postimees19. veebruar 2020Sillakoalitsiooni läbirääkimised algasid viietunnise kõnelusmaratoniga