Turismiettevõtted tutvustavad end üle lahe tippmessil

Joosep Laik
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pärnu boks turismimessil.
Pärnu boks turismimessil. Foto: Pärnu linnavalitsus

Pärnu turismiettevõtjad koostöös linnavalitsuse ja SA Pärnumaa Arenduskeskusega osalevad 17.–20. jaanuaril Helsingis Põhjamaade suurimal turismimessil “Matka 2019”.

Pärnumaa väljapaneku fookuses on nagu eelmisel aastal spaa- ja konverentsiturism, seda täiendavad omanäolised aktiivse puhkuse või ärireiside pakkumised kogu maakonnas.

Samuti on messil võimalus tutvuda Pärnu linnaga virtuaalreaalsuse kaudu ja jagatakse infot külalistele mõeldud mobiilirakenduse Pärnu – Explore Hansa kohta.

Helsingi turismimessil tutvustatakse külastajatele ja koostööpartneritele 2019. aasta Pärnumaa sündmusi. Skandinaavia koostööpartneritele räägitakse võimalusest 2020. aastast lennata otse Pärnusse ja antakse ülevaade Pärnu arengust viimastel aastatel.

Pärnu tänavune ekspositsioon Soome suurimal turismimessil kannab pealkirja “Moodne kuurort”. Pärnul on mitmesaja-aastane kuurordipärand, mis tähendab, et teadmisi ja kogemusi keha ja meele puhkuse kohta on siin jagatud põlvest põlve. 

Mereteemaliselt sinivalgetes toonides väljapaneku keskne element on valgest kangast purjemotiiv. Messiboksi on loodud hubane nurgake kohtumiste tarvis.

Põhjamaade suurim lõpptarbijatele ja turismiprofessionaalidele mõeldud mess meelitab igal aastal Helsingisse ligemale 70 000 külastajat.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles