Raeküla rahvas pärib linnajuhtidelt aru

Raido Keskküla
, veebilehe toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Raeküla Vanakooli keskus.
Raeküla Vanakooli keskus. Foto: Urmas Luik

Raeküla seltsi ja Vanakooli keskuse eestvõttel kohtuvad Pärnu linnavolikogu esimees Andres Metsoja, linnapea Romek Kosenkranius ja linnavalitsuse liikmed järgmisel esmaspäeval Raeküla elanikega.

Vanakooli keskus ja kohalik selts on selliseid kohtumisi korraldanud aastaid, et elanikel oleks linnas toimuvast parem ülevaade ja inimesed saaksid küsimusi esitada. “Kuigi kohtumine toimub Raekülas, võivad üritusele tulla kõik Pärnu linna ja osavaldade elanikud,“ selgitas keskuse juhataja Piia Karro-Selg.

Linnajuhid räägivad Pärnu olevikust ja tulevikust, keskendudes probleemidele, mis inimesi kõige rohkem huvitavad. “Omavahel suheldes saavad elanikud paremini aru, miks midagi tehakse, ja linnajuhid ettekujutuse, mida nende tegemistest arvatakse,” leidis Karro-Selg.

Küsimusi ja ettepanekuid, mida linnajuhtidele esitada, ootab Karro-Selg selle nädala neljapäevani e-posti aadressil piia@raekylavanakool.ee.

Tagasi üles