Sisukord
Uudised
Postimees

Retroautode paraad suundub nostalgiapäevadele

1 min lugemist
Järgmisel laupäeval. 7. septembril koguneb Pärnus ligemale 30 nõukogudeaegset Ladat, et üheskoos sõita Haapsallu nostalgiapäevadele. FOTO: Lilli Tölp

Järgmisel laupäeval, 7. septembril koguneb Pärnus ligemale 30 nõukogudeaegset Ladat, et üheskoos sõita Haapsallu nostalgiapäevadele.

Lada Ride’i klubi eestvedaja Martin Veltmanni sõnutsi on Pärnu kandi Lada-omanikud sõiduvahendeid suve jooksul kõpitsenud ja tuuninud ja retkele peaks tulema 30–35 masinat.

“Koguneme Pärnu sadama kail kella 9.30 paiku, et saaksime kell 10 Haapsalu poole startida,” ütles Veltmann. “Sõidame läbi Lihulast, et ennast sealsele rahvale näidata.”

Veltmann lisas, et sõidul saavad kaasa lüüa needki, kel endal või kelle sõbral Ladat pole, sest autodes on vaba ruumi ja Lada Ride’i kaudu võib selles kokku leppida. “Kes tahab küüti saada, saab kaasa sõita,” lubas Veltmann.

Pärnust sõidab Ladade rivi Haapsalu staadionile, et pärastlõunal liikuda lossihoovi, kus on nostalgiahõnguliste masinate väljanäitus.

“Seal on uhke näitus, kus on palju nõukogude päritolu masinaid väljas. See on nostalgiahuvilistele aasta tähtsaim üritus,” lisas Veltmann.

Seotud lood
26.02.2020 27.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto