E, 2.10.2023

Galerii: Pärnumaad katab kodukaunistajate loodud ilu

Facebook
Comments
Majaka küla esindas Marget Kull koos seitsmekuuse pisipoisi Randeliga, kes ilmselt oli läbi aegade noorim kodukaunistajate tänuüritusel osaleja.
Majaka küla esindas Marget Kull koos seitsmekuuse pisipoisi Randeliga, kes ilmselt oli läbi aegade noorim kodukaunistajate tänuüritusel osaleja. Foto: Lilli Tölp

Pärnus Akadeemia 2 esinduslikus saalis ütlesid Pärnumaa kauni kodu konkursi austamisele palututele tunnustussõnu Pärnumaa omavalitsuste liidu üldkogu liige ja kultuurikomisjoni esimees Kadri-Aija Viik ning SA Pärnumaa Arenduskeskuse konsultant, maakondliku konkursi koordinaator Daisi Sprenk.

Kauni kodu sädevil loojad võtsid istet Saarde valla Lähkma küla trio muusika saatel. Meeleolu lõid pillimängu ja lauluga Henri Viik, Martti Tarsalainen ja Aare Meibaum, kes on ka trio juhendaja.

Sprenk rääkis avasõnas, kuidas president Lennart Meri taastas kauni kodu konkursi, ja tõdes, et Eesti on seeläbi kaetud iluga.

Viik nentis, et maakonnas jõuti konkursil osalenute tänamiseni tänavu hiljem presidendist, kes tunnustas kauni kodu loojad üle-eestilises üritusel 25. augustil Kilingi-Nõmme klubis.

“Teie olete need, kes annavad eeskuju ega väsi ilu loomast,” rõhutas Viik, lisades, et eestlane teeb üldiselt tööd nii, et küüsi pole vaja lõigata.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles